HP EliteBook

Co čekáte od notebooku z top business class kategorie? Dechberoucí výkon? Obdivuhodnou výdrž? Luxusní uživatelský komfort nebo úchvatný design? V tom případě se seznamte s řadou přenosných počítačů EliteBook od Hewlett-Packard, která přesně tyto nároky splňuje.

Na pohled stejně elitní jako uvnitř

Solidnost a čistota. Tato dvě slova vás jako první napadnou při pohledu na kterýkoliv EliteBook. Vzhled byl navržen tak, aby počítač, stejně jako vy, zazářil před kýmkoliv a kdekoliv. Zároveň konstrukce je natolik bytelná, že se o něj nemusíte bát.

Při používání EliteBooků vás překvapí plynulost, výkon a výdrž. Procesory Intel s architekturou Ivy Bridge a až čtyřmi nativními jádry zajistí, že se nemusíte starat ani o blízkost elektrické zásuvky, ani se strachovat práce s vysokými hardwarovými nároky.

O precizní zobrazování vaší produkce se stará Full HD obrazovka Antiglare DreamColor.

Pro kreativce, programátory i manažery

Kromě všech myslitelných úhlopříček se jednotlivé EliteBooky liší konfigurací a označeními „p“ a „w“. „p“ označuje stroje série Professional, určené především manažerům a lidem, kteří potřebují vysoký výkon a výdrž baterie.

Platforma „w“, zkratka anglického slova Workstation, se zase orientuje na programátory a návrháře, zkrátka na ty, kteří ke své práci využívají programy náročné na grafiku. Aby vše šlo jako po másle, HP do EliteBooků w implementovalo grafické karty, které splňují ta nejpřísnější funkční a výkonnostní kritéria.         

 

Více o tomto modelu notebooku naleznete na speciálně věnovaných stránkách www.hp-elitebook.cz.